x

O nás
Správa domovního fondu, s.r.o. se již od roku 1999 specializuje na správu domů s byty a nebytovými prostory pro všechny vlastníky nemovitostí:

  • Bytová družstva
  • Společenství vlastníků jednotek
  • Fyzické a právnické osoby (soukromí vlastníci)

SDF SERVIS s.r.o. byla založena v roce 2019, abychom mohli poskytovat stejné služby i klientům s menším počtem spravovaných jednotek v domě, aniž bychom jim zbytečně navyšovali náklady na správu. Firma není plátcem DPH.

Díky naší dlouholeté historii a profesním zkušenostem zakladatelů firmy dnes patříme k nejkvalitnějším firmám v oblasti správy nemovitostí v Ostravě.

Od svého vzniku jsme členy Asociace realitních kanceláří České republiky a naši zaměstnanci mají mnohaleté odborné znalosti a jsou průběžně vzděláváni ve všech oblastech (legislativa v oblasti bydlení, účetnictví, bezpečnost a požární ochrana apod.), které správa nemovitostí obsahuje.

Firma je pojištěna proti odpovědnosti za škody do výše 1 000 000 Kč na každý jednotlivý případ. Disponujeme příslušnými licencemi na software pro vedení účetnictví – Premier Systém a pro vedení neúčetní evidence – předpisu nájmu – Windomy SQL.

Firma je registrována Úřadem pro ochranu osobních údajů a nakládání s osobními údaji klientů je plně v souladu s GDPR.

Ve specializovaných oblastech dlouhodobě smluvně spolupracujeme s:

  • Advokátní kancelář Kausta & partneři
  • Ing. Vít Kodrle - daňový poradce
  • Mgr. Eva Studentová – notář

Mimo rozsah běžné správy nemovitostí se specializujeme na tvorbu Prohlášení vlastníka, převody bytů do osobního vlastnictví a zejména pak na míru připravené stanovy bytových družstev a společenství vlastníků, případně jednotlivé doplňující směrnice a předpisy.

Vzájemná spolupráce s klienty se vždy v našem podání a firemní kultuře odvíjí od přání našeho klienta, nikoliv od jakkoliv podrobné specifikace ve smlouvě, která stejně ne vždy vystihne všechny problémy a potřeby.

Přenechejte s důvěrou veškeré starosti se správou vaší nemovitosti nám. Budete mít více času a také jistotu, že je o vše postaráno včas a podle platných právních předpisů.